You Can Dopyt tu
    meno :    
    Email :    
    správa :
Zadajte reťazec do poľa
 
Kamenné korálky Veľkoobchod-Gem kamenné korálky z Indie!
Vitajte na Euro Gems a bižutérie
    Spoločnosť so sídlom v Jaipur, Gem mesto Indie, sme konzorcium firiem vyrábajúcich všetkých typov drahých kameňov. Máme exkluzívnu radu Gem Stones "Euro Gem a Jewel" dom exkluzívnych indických kamenné korálky, indickej Briolettes, indická nugety indickej Gem Stone, Bali strieborné korálky, Sterling Silver šperky.
Kategórie rubriky Rozsah S Gemstone
kamenné korálky: Náš rokov je kvalitné farebné guľôčky kamenné a drahokamov výrobná spoločnosť, vybavené kvalifikovaných remeselníkov, ktorí sa venujú, aby sa umelecké spracovanie. Vyrábame a dodávame rôzne farebné drahé kamene v mnohých krásnych tvarov. Naše merítko výšky kreativity a excelentnosti v oblasti dizajnu a výroby našich produktov.

Strieborné korálky: Bali mincového striebra korálky a komponenty sú obruby ručne na malom ostrove Bali s názvom, ktorý sa nachádza v Indonézii. Naša Bali mincový striebro je najmenej 92,5% striebra, čo je zákonná povinnosť pre "Sterling Silver" výrobkov. Bali mincového striebra korálky alebo obruby súčasti môžu byť odliate z foriem alebo úplne ručne remeselne, ako granulovaných kusov.