You Can Poptávka zde
    jméno :    
    Email :    
    zpráva :
Zadejte řetězec do pole
 
Kamenné korálky Velkoobchod-Gem kamenné korálky z Indie!
Vítejte na Euro Gems a bižuterie
    Společnost se sídlem v Jaipur, Gem město Indie, jsme konsorcium firem vyrábějících všech typů drahých kamenů. Máme exkluzivní řady Gem Stones "Euro Gem a Jewel" dům exkluzivních indických kamenné korálky, indické Briolettes, indická nugety indické Gem Stone, Bali stříbrné korálky, Sterling Silver šperky.
Naše kategorie Rozsah S Gemstone
Stone Beads: Náš let je kvalitní barevné kuličky kamenné a drahokamů výrobní společnost, vybavené kvalifikovaných řemeslníků, kteří se věnují, aby se umělecké zpracování. Vyrábíme a dodáváme různé barevné drahé kameny v mnoha krásných tvarů. Naše měřítko výšky kreativity a excelence v oblasti designu a výroby našich produktů.

Stříbrné korálky slovy: Bali mincovního stříbra korálky a komponenty jsou obruby ručně na malém ostrově Bali s názvem, který se nachází v Indonésii. Naše Bali mincovní stříbro je nejméně 92,5% stříbra, což je zákonná povinnost pro "Sterling Silver" výrobků. Bali mincovního stříbra korálky nebo obruby součásti mohou být odlita z forem nebo zcela ručně řemeslně, jako granulovaných kusů.